V tednu med 15. in 19. oktobrom smo na naši šoli migali pri projektu Simbioza giba. Imeli smo gibalne odmore. V ponedeljek smo migali učenci 1., 2. in 3. razreda ter naše učiteljice. Pridružili sta se nam tudi dve skupini vrtca. Najprej smo 15 minut hodili po tekaški stezi. Nekateri so celo ves čas tekli! Bilo je super, ker smo se lahko pogovarjali, tekli in bili zunaj. Potem smo še skupaj razmigali celo telo. V torek so imeli gibalni odmor učenci 4. in 5. razreda, v sredo pa učenci 6., 7., 8. in 9. razredov. Zraven so vedno telovadili tudi vsi učitelji in učiteljice. Najboljše pa je bilo v petek, ko smo se zunaj zbrali vsi učenci in učitelji naše šole. Pridružile so se nam celo tajnice! Najprej smo hodili ali tekli, nato pa smo zaplesali. Razdelili smo se v skupine in v vsaki skupini so bili starejši učenci, ki so nam pokazali plesne korake. Želimo si, da bi še kdaj imeli gibalne odmore, saj so bili res zabavni.

Tija Bosina in Nina Cirjak, 3. a OŠ dr. Jožeta Toprišiča Dobova
Foto: Saša Frelih