V okviru projekta Teden pisanja z roko, ki ga je v obdobju od 20. do 24. januarja organiziralo Društvo Radi pišemo z roko, smo tudi na naši šoli, Osnovni šoli dr. Jožeta Toporišiča, izvedli aktivnosti. Letos je bila osrednja tema projekta V naši družini radi pišemo z roko, kar pomeni, so bili k sodelovanju povabljeni še naši starši in preostali družinski člani. Sodelovali smo učenci vseh razredov, ob koncu tedna pa so tako nastala raznolika besedila: pesmi, uganke krajša besedila na temo preživljanja prostega časa. Mnogi izdelki so vsebovali tudi manjše risbe, najzanimivejše izdelke oz. pisave pa smo razstavili. Med razstavljenimi besedili so se našli  tudi rokopisi učiteljev  oz. učiteljic, učenci pa smo si lahko tudi ogledali rokopis dr. Jožeta Toporišiča, ki je prav tako na ogled.

Manca Račič, 9. a, OŠ dr. Jožeta Toporišiča Dobova

Foto: Barbara Bosina