Šolski sklad je junija 2017 organiziral dobrodelno akcijo »PODARIM – RAZVESELIM«, ki je bila zelo uspešna. Zbrali smo 900€, ki jih bomo namenili učencem. Šolski sklad namreč vsako leto sofinancira šole v naravi in pomaga družinam v stiski. V tednu otroka bi želeli akcijo ponoviti, na centralni šoli, na podružnici in v vrtcu, zato vas prosimo za sodelovanje.

Akcija bi zopet potekala v dveh delih. Vendar bi tokrat zbirali družabne in namizne igre ter sestavljanke. Če imate kaj od naštetega, pa tega več ne potrebujete in bi radi nekoga razveselili, nam to prinesite do ponedeljka, 2. oktobra 2017. Igre naj bodo primerno ohranjene. Še vedno lahko prinesete tudi kakšno knjigo.

V tednu otroka bo potekal drugi del akcije, ko si boste lahko v zameno za prostovoljne prispevke izbrali katerokoli igro. O natančnem datumu akcije vas bomo še obvestili.

Upamo, da bomo s sodelovanjem v akciji razveselili veliko otrok in jim še naprej omogočili udeležbo na šolah v naravi.

Upravni odbor šolskega sklada

OŠ dr. Jožeta Toporišiča Dobova