Tel: 07/45 22 203 -- Fax: 07/45 22 207 -- e-mail: oskkdo2s@guest.arnes.si

Učbeniški sklad

ucbeniskiSklad

Na šoli je ustanovljen učbeniški sklad, ki učencem od 1. do 9. razreda nudi možnost izposoje učbeniških kompletov za redni pouk. Vsi učenci šole so vključeni v brezplačno izposojo učbenikov v učbeniškem skladu. Če tega ne želijo, morajo starši pisno oddati preklic.

Poškodovane, uničene ali izgubljene učbenike morajo učenci nadomestiti z novimi ali s plačilom učbenika.

V tretji in drugi triadi so učbeniki skoraj v celoti zamenjani z novimi, zato je potrebno še skrbnejše ravnanje z njimi. Učbenike ni dovoljeno popravljati in lepiti doma, prinesete jih v knjižnico, kjer bodo v najkrajšem času popravljeni in vrnjeni učencu.

Izposoja učbenikov je zastonj, to pa ne pomeni, da se z njimi ravna neprimerno!

Hvala, vaši mlajši bratci in sestrice in vsi, ki bodo učbenike uporabljali za vami, vam bodo hvaležni.

Seznam delovnih zvezkov, potrebščin in učbenikov za šolsko leto 2019/2020.

Centralna šola Podružnična šola Kapele

Doroteja Lipej, skrbnica učbeniškega sklada

(Visited 1 times, 1 visits today)