Tel: 07/45 22 203 -- Fax: 07/45 22 207 -- e-mail: oskkdo2s@guest.arnes.si
 

Roditeljski sestanki in govorilne ure

Stiki med šolo in starši

Staršem svetujemo, da redno obiskujejo roditeljske sestanke in govorilne ure, da bodo lažje spremljali otrokov napredek v šoli. Za dober učni uspeh in dobro počutje otrok v šoli je zelo pomembno sodelovanje med starši, učitelji in učenci.

Govorilne ure in roditeljski sestanki načeloma potekajo vsak prvi torek v mesecu ob 17.00 na centralni in podružnični šoli.

V primeru spremembe datuma in ure govorilnih ur ali roditeljskih sestankov boste posebej obveščeni.

CENTRALNA ŠOLA

 

 

PŠ KAPELE

 

 

GOVORILNE URE RODITELJSKI SESTANKI GOVORILNE URE RODITELJSKI SESTANKI
2. 9. 2019 Prvi šolski  dan za prvošolčke 2. 9. 2019 Prvi šolski  dan za prvošolčke
10. 9. 2019

Uvodni roditeljski sestanek

(ravnateljica – 17.00)

10. 9. 2019

Uvodni roditeljski sestanek v Dobovi

(ravnateljica – 17.00)

1. 10. 2019 Roditeljski sestanek- »Družinska e pravila« 17.00 1. 10. 2019 Roditeljski sestanek- »Družinska e pravila«. 17.00
5. 11. 2019 17.00 5. 11. 2019 17.30
3. 12. 2019 17.00 3. 12. 2019 17.30
7. 1. 2020

Vpis v srednje šole – starši učencev  9. razreda, svetovalna služba  (17.00)

 

Govorilna ura za učence od 1. do 8. razreda 17.00

7. 1. 2020

 

 

 

Govorilna ura za učence od 1. do 5. Razreda  17.30

4. 2. 2020 1. – 3. razred 4. 2. 2020 1. – 3. Razred 17.30
3. 3. 2020 17.00 3. 3. 2020 17.30
7. 4. 2020 17.00 7. 4. 2020 17.30
5. 5. 2020 17.00 5. 5. 2020 17.30
2. 6. 2020 3. – 9. razred 2. 6. 2020 3. – 5. Razred 17.30

Pogovorne ure z učitelji so organizirane v dopoldanskem času po urniku, pri ravnateljici in posameznih učiteljih pa po predhodnem dogovoru.govorilna-uraPogovorne ure

Št. Ime in priimek Pedagoška smer Pogovorna ura
1. Ivana Baškovič ravnateljica, predmetna učiteljica BIO, KEM, prof. razrednega pouka po dogovoru
2. Nina Berger Svet. delavka, dipl. pedagoginja po dogovoru
3. Nada Bogovič dipl. vzgojiteljica torek 9.30-10.15
4. Simona Bortek profesorica športne vzgoje in dipl. vzgojiteljica porodniški dopust
5. Razija Kurspahić profesorica matematike in računalništva ponedeljek, 7.30 -8.15
6. Lidija Cvetkovič Ogorevc profesorica razrednega pouka petek, 8.20-9.05
7. Biserka Čančer

učiteljica dod. strokovne pomoči,

prof. soc. pedagogike

torek, 10.15-11.00 ali po dogovoru

 

8.

Erna Drofenik Lorber profesorica biologije in kemije petek, 8.20-9.05
9. Tea Ferlan učiteljica razrednega pouka ponedeljek, 8.20-9.05
10. Mateja Škorc profesorica razrednega pouka Porodniški dopust
11. Nataša Frigelj profesorica matematike in računalništva sreda, 9.10-9.55
12. Aleksandra Grujič profesorica razrednega pouka Porodniški dopust
13. Vladka Guček učiteljica razrednega pouka sreda, 11.15-12.00.
14. Gabrijela Hauer učiteljica razrednega pouka sreda, 8.20-9.05
15. Dragica Hrovat učiteljica razrednega pouka petek, 11.15-12.00
16. Jasmin Ilc Prof. fizike, tehnike in tehnologije sreda, 11.15-12.00
17. Nina Iskra Tomc profesorica angleščine in filozofije torek, 9.10-9.55
18. Krešimir Jovanović profesor geografije in zgodovine ponedeljek, 12.05-12..50 ura
19. Metka Kajtna prof. slovenščine in sociologije sreda, 9.10-9.55
20 Alan Krajnc profesor športne vzgoje ponedeljek 9.10-9.55
21. Doroteja Lipej diplomirana bibliotekarka po urniku knjižnice
22. mag. Tamara Ogorevc profesorica nemščine in diplomirana novinarka ponedeljek,10.15-11.00
23. Metka Podpečan učiteljica razrednega pouka ponedeljek 12.00-12.45
24. Mateja R. Lubšina profesorica glasbene umetnosti petek, 8.20-9.05
25. Milena Stojčovski učiteljica razrednega pouka torek, 7.30-8.15
26. Barbara Bosina Profesorica slovenščine sreda, 10.15-11.00
27. Vida Urek učiteljica razrednega pouka
28. Silva Zupančič predmetna učiteljica TJA ponedeljek, 8.20-9.05
29. Doroteja Bajc učiteljica dodatne strokovne pomoči petek, 12.05-12.50
30. Renata Medle logopedinja po dogovoru
31. Saša Frelih profesorica razrednega pouka torek 9.30-10.15
32. Mateja Gerjevič profesorica razrednega pouka, poučevanje zgodnje angleščine

torek, 10.30-11.00

(v Dobovi)

33. Anja Andrić Musar profesorica inkluzivne pedagogike petek, 12.05-12.50.
34. Martina Salamon profesorica razrednega pouka petek, 11.15-12.00
35. Valentina Čovran profesorica angleščine sreda, 9.10-9.55
36. Urška Jekler profesorica likovne umetnosti po dogovoru

Urnik zvonjenja 2019/2020

Zamik urnikov malice in kosila nastane zaradi starostnih razlik in prostorskih zmožnosti jedilnice. V šol.l. 2019/2020 uvajamo rekreativni odmor.

 

PREDMETNA STOPNJA 6.- 9. R RAZREDNA STOPNJA 1. DO 5. R
1. ura 7.30 – 8.15 1. ura 7.30 – 8.15
odmor 8.15 – 8.20 odmor 8.15 – 8.20
2. ura 8.20 – 9.05 2. ura 8.20 – 9.05
odmor 9.05 – 9.10 MALICA 9.05 – 9.10
3. ura 9.10 – 9.55 3. ura 9.10 – 9.55
MALICA 9.55 – 10.15 odmor 9.55 – 10.15
4. ura 10.15 – 11.00 4. ura 10.15 – 11.00
REKREATIVNI ODMOR 11.00 – 11.15 REKREATIVNI ODMOR 11.00 – 11.15
5. ura 11.15 – 12.00 5. ura 11.15 – 12.00
odmor 12.00 – 12.05 KOSILO 12.00 – 12.05
6. ura 12.05 – 12.50 6. ura 12.05 – 12.50
KOSILO 12.50 – 13.10 odmor 12.50 – 13.10
7. ura 13.10 – 13.55 7. ura 13.10 – 13.55
odmor 13.55 – 14.00 13.55 – 14.00
8. ura 14.00 – 14.45 14.00 – 14.45

 

Učenci po zaključku pouka po 4. uri zapustijo razrede in se pripravijo za odhod na igrišče ali v športno dvorano, kjer izvajajo dejavnosti, ki so povezane z gibanjem pod vodstvom strokovnih delavcev.

 

(Visited 30 times, 1 visits today)