Včeraj, 20. 10. 2022, nas je obiskala šolska knjižničarka gospa Doroteja in nam prinesla težko pričakovane izkaznice za izposojo knjig v šolski knjižnici. Prvi razredi pa so se razveselili slikanice Kako sta Bibi in Gusti prezvijačila hrib pisateljice Ide Mlakar Črnič z ilustracijami Kristine Krhin, ki so jo prejeli v dar.

Danes, 21. 10. 2022, smo nadaljevali v knjižničnem duhu, saj nas je obiskali knjižničarka Andreja iz brežiške knjižnice in nas prijazno povabila, da pridemo pogledati tudi v njihovo knjižnico. Prebrala nam je pravljico in že smo poiskali v knjigah odogovre na vprašanja in tako prejeli svoj prvi pečat v knjižici Bralna mavrica.

Toliko knjig in toliko  možnosti za branje se nam letos ponuja. Na koncu leta bomo videli, v kolikšni meri smo vse te možnosti izkoristili…