ucbeniskiSklad

Na osnovni šoli deluje tudi učbeniški sklad. Izposojevalnino za učbenike v celoti poravna Ministrstvo za šolstvo in šport, prav tako nakup vseh učnih gradiv za 1. triletje.

Učenci šole dr. Jožeta Toporišiča Dobova in podružnične šole Kapele so vsi vključeni v učbeniški sklad.

Če tega ne želite, prosim izpolnite preklic. PREKLIC

Ob izteku šolskega leta učenci urejene učbeniške komplete vrnejo v šolsko knjižnico. Učbenike ni dovoljeno popravljati in lepiti doma, prinesejo jih v knjižnico, kjer bodo v najkrajšem času popravljeni in vrnjeni učencu.

Poškodovane, uničene ali izgubljene učbenike pregleda Komisija za ocenitev poškodovanih in uničenih učbenikov ter se določi odškodnina po Pravilniku o upravljanju učbeniških skladov.

Izposoja učbenikov je brezplačna, to pa ne pomeni, da se z njimi ravna neprimerno!

Vsi učbeniki morajo biti podpisani.

Hvala, vaši mlajši bratci in sestrice in vsi, ki bodo učbenike uporabljali za vami, vam bodo hvaležni.

Seznam delovnih zvezkov, potrebščin in učbenikov za šolsko leto 2023/2024.

Centralna šola Podružnična šola Kapele

Doroteja Lipej, skrbnica učbeniškega sklada