Spoštovani starši!

V priponki Vam pošiljamo obvestilo o napovedani splošni stavki vzgoje in izobraževanja, ki jo bomo zaposleni izvedli v sredo, 14. februarja. Na dan stavke bo šola zaprta. Organizirano bo varstvo za nujne primere, ki morajo biti predhodno dogovorjeni. Prosimo vas, da nas v primeru, da bo vaš otrok na dan stavke  potreboval varstvo,  o tem obvestite do srede, 7. 2. 2018.

Stavka nikakor ni uperjena proti Vam in Vašim otrokom, temveč je skrajno sredstvo, ki smo ga morali uporabiti, da bi se prenehalo zniževati sredstva za izobraževanje, kar traja od začetka gospodarske krize leta 2008. Želimo si, da se bo javno izobraževanje v Sloveniji lahko tudi v prihodnje ohranjalo in še povečevalo svojo kakovost ter v družbi ponovno dobilo pomen in ugled, ki mu pripadata.

Cenjeni starši, veseli bomo, če nam boste izrazili podporo.

Lepo Vas pozdravljamo,

Stavkovni odbor SVIZ OŠ dr. Jožeta Toporišča Dobova