Zadovoljni, veseli in hvaležni spet varno v objemu svojih staršev

Zgodnja ura je bila danes, ko se je naša četica s kovčki v rokah podala proti železniški postaji v Zieloni Góri. Pot je potekala v obratnem vrstnem redu kot nedeljo poprej, le da je bilo energije »malce« manj 😊. Kljub temu je vse teklo kot po maslu – vlak, bus, letalo, bus … in že smo bili doma, pred našo dobovsko šolo. Čudovito je bilo, ko so nas starši pričakali z nasmeški na obrazu. Zapeli smo jim zdaj že slavno »Hey, baby«, si izmenjali še nekaj lepih vtisov, se objeli in si zaželeli dober spanec.

Ob zaključku tedna smo hvaležni za bogato izkušnjo izmenjave na Poljskem. Za nami je prečudovit teden. Bil je zelo aktiven in zelo kreativen, predvsem pa je bil to teden prijateljstva, druženja in odkrivanja neznanega.

Hvala, Szkoła podstawowa nr 18! Hvala, Erasmus+!