Ob začetku šolskega leta zbiramo star papir za šolski sklad.

Tokrat ga bomo zbirali od torka, 18. 9. 2018 do četrtka, 20. 9. 2018. Kontejner bo postavljeni na parkirišču, papir pa lahko starši pripeljejo mimo grede, ko bodo prišli na roditeljski sestanek.

Na ta način pridobljena sredstva bodo namenjena v prvi vrsti za sofinanciranje šol v naravi. Do sedaj je šolski sklad sofinanciral stroške avtobusnih prevozov vseh šol v naravi, in sicer smo plačali del šole v naravi učencem 2. razreda, učencem 4. razreda, učencem 6. razreda in učencem 7. razreda, kar je posledično pomenilo manjšo finančno obremenitev za starše. Med drugim šolski sklad namenja sredstva tudi za socialno šibke učence in za nagradni izlet učencem, ki v šolskem letu izkažejo posebne dosežke. Zato vse učence in starše vabimo, da čim bolj zavzeto prinašate papir, saj zbiramo denar za VAS.

Tamara Ogorevc,
predsednica upravnega odbora šolskega sklada dr. Jožeta Toporišiča Dobova