Juuuhuuuu! Še ena mirna noč je za nami.

Imamo pa šampiona v lokostrelstvu, zmagovalko v duetu med šolama dr. Jožeta Toporišiča Dobova in Brusnice v plezanju na umetni plezalni steni.

Po hodniku pa so pričele med šolama švigati sem in tja ljubezenske puščice. Hodnik je kar naenkrat postal tempelj ljubezni. Ljubezenska pisemca so postala glavna atrakcija.

V dopoldanskem času so se učenci preizkusili v spretnostnem poligonu s kolesom in v vezanju vozlov za preživetje v naravi.

Ker je bilo danes lepo vreme, so učenci v popoldanskem prostem času z učenci OŠ Brusnice, zunaj igrali nogomet, košarko in odbojko.

Popoldanske delavnice so nadaljevali z lokostrelstvom in z izdelovanjem kurentove maske.

Po slastni večerji, »šmornu« s čokoladnim ali sadnim prelivom, so sledile priprave na zaključni večer.

Na odru so učenci posameznih sob pokazali kaj znajo in v plesni dvorani zaplesali in zaključili svoje bivanje v šoli v naravi. Sedaj smo zaključili z zaključno »žurko«, ki je popolnoma uspela. Bravo naši učenci, sploh nismo vedele kakšne plesalke in plesalce v resnici imamo, enkratni in nepozabni.

Jutri osvojimo še Ptuj in se polni lepih vtisov vrnemo domov.

Lahko noč vam želijo učenci 4.a in 4.b razreda z učiteljicami Gabrijelo, Mileno in Viktorijo

Foto: Viktorija Simončič