OBVESTILO O ZAČETKU NOVEGA ŠOLSKEGA LETA

Kdor se učenju posveča, se iz dneva v dan veča.

Lao Tse

Spoštovani učenci in starši!

Pričetek šolskega leta se hitro bliža.

Veseli smo, da se bomo v sredo, 1. septembra 2021, spet srečali v šolskih klopeh.

Zaradi preprečevanja širjenja virusa SARS-Cov-2 bomo pouk izvajali po modelu B. To pomeni, da se bodo izvajali organizacijski, predvsem pa higienski ukrepi, ki jih poznamo že iz preteklega šolskega leta.

Ključnega pomena je, da v šolo prihajajo samo zdravi otroci.

Učenci 1. razredov centralne in podružnične šole dobijo vabilo z vsemi navodili o poteku 1. šolskega dne. Pouk za učence ostalih razredov se bo pričel ob 7.30. V šoli bodo učence pričakali razredniki in jih usmerili v učilnice.

V sredo naj učenci v šolo prinesejo copate in prazne šolske torbe, ker bodo dobili učbenike iz učbeniškega sklada.

Prva ter druga šolska ura bosta namenjeni oddelčni skupnosti, od tretje ure naprej pa bo pouk potekal po urniku. Učenci bodo imeli na voljo malico in kosilo.

Avtobus vozi po ustaljenem voznem redu v vse smeri. Uporaba zaščitne maske je na šolskem avtobusu obvezna.

Na spodnjih povezavah najdete prestavitev modela B in protokol.

Veselimo se srečanja in začetka novega šolskega leta!

Strokovni delavci šole z ravnateljico

Povezave: