Tel: 07/45 22 203 -- Fax: 07/45 22 207 -- e-mail: oskkdo2s@guest.arnes.si
 

Tekmovanja, revije in natečaji

Tekmovanja iz znanj
Tekmovanje iz slovenščine za Cankarjevo priznanje Metka Kajtna, Barbara Bosina
Tekmovanje iz logike Nataša Frigelj, Razija Kurspahić, Lidija C. Ogorevc
Tekmovanje iz logične pošasti Nataša Frigelj, Razija Kurspahić, Lidija C. Ogorevc
Tekmovanje strogo zaupno Nataša Frigelj, Razija Kurspahić
Vegovo tekmovanje (matematika) Nataša Frigelj
Preglovo tekmovanje (kemija) Erna D. Lorber
Proteusovo tekmovanje (biologija) Erna D. Lorber
Stefanovo priznanje (fizika) Jasmin Ilc
Tekmovanje iz angleškega jezika Silva Zupančič, Valentina Čovran, Nina Tomc Iskra
Tekmovanje iz nemškega jezika Andreja Vintar
Ekokviz Erna D. Lorber
Kaj veš o sladkorni bolezni? Erna D. Lorber
Tekmovanje v znanju iz prometa Valentina Čovran
Tekmovanje iz zgodovine Krešimir Jovanović
Tekmovanje iz geografije Krešimir Jovanović
Tekmovanje iz astronomije Jasmin Ilc
Mehurčki Lidija Cvetkovič Ogorevc
Vesela šola Andreja Vintar, Tea Ferlan
Računanje je igra Milena Stojčovski
Tekmovanje Bober Razija Kurspahić
Tekmovanje Pišek Razija Kurspahić

 

Športna tekmovanja

Šolska športna tekmovanja koordinacijo izvaja učitelj športa Alan Krajnc in Simona Bortek, ki spremlja poleg občinskih tekmovanj tudi tekmovanja in uvrstitve v  nadaljnje kroge in jih pravočasno prijavlja preko spletne aplikacije Zavoda za šport Planica. Učence in mentorje pravočasno obvešča in informira o možnostih tekmovanj, skrbi tudi za prijave na tekmovanja mlajših učencev (I. in II. triade, PŠ Kapele).

Športi, v katerih bodo za učence  6.–9. razreda organizirana tekmovanja: badminton, odbojka,  atletika, nogomet, rokomet, smučanje,  namizni tenis, streljanje z zračno puško, odbojka na mivki, kros, košarka in ples.

Učenci I., II. triade  CŠ Dobova in iz PŠ Kapele bodo sodelovali na tekmovanjih iz atletike in na mini olimpijadi.

 

Revije Natečaji
sodelovanje na revijah pevskih zborov Evropa v šoli
revija folklornih skupin tekmovanje preko JSKD
  različni literarni, likovni in foto natečaji (vsaj 2 natečaja na razred)

Revije: Mateja Rožman Lubšina

Natečaji: Koordinatorica v I. in II. triadi Milena Stojčovski, na predmetni stopnji Biserka Čančer, na PŠ Kapele Tina Škaler.

(Visited 289 times, 1 visits today)
 
 
 
Dostopnost