Dragi učenci, spoštovani starši!

Ker si želimo, da bi čas, ki ga te dni preživljamo doma, namenili tudi branju, smo oblikovali tudi posebno knjižnično rubriko.

Branje nam odstira mnogo tančic, pomaga graditi boljše sporazumevanje, nas navdihuje, sprošča, širi obzorja, popelje v pravljične dežele, krepi domišljijo in nas uči o pasteh in radostih življenja. Ja, vse to ponuja BRANJE.

Na voljo so različne povezave in možnosti branja doma, čeprav nimate knjige izposojene iz knjižnice. Lahko boste knjige iz povezav prebrali, poslušali, jih zapisali v zvezek za Bralno značko po navodilih, ki jih že poznate, poslikali, se posneli ali pa natipkano poslali po elektronski pošti. Od 1. –do 5. razreda vašim razredničarkam, od 6. – 9. razreda pa na e-naslov doroteja.lipej@guest.arnes.si.
Ostanite zdravi in veliko bralnih užitkov vam želimo.

Knjižničarki Lučka in Doroteja ter vaše razredničarke.

SPLETNE POVEZAVE

Zelo pomemben vir za iskanje informacij, pridobivanje znanja in samoučenje je tudi svetovni splet.

V času zaprtja šol zaradi epidemije koronavirusa veliko organizacij ponuja brezplačno uporabo ali ugodnejše pogoje za uporabo svojih digitalnih storitev.

Digitalna solidarnost

Digitalna solidarnostDigitalna solidarnost vas popelje do knjig, gledališč, filmov, glasbe in drugih

virtualnih vsebin. Pokukajte!

◊NOVO◊