Drage učenke in učenci, spoštovani starši, skrbniki!

Počitnice se zaključujejo in šolska vrata se počasi odpirajo v pričakovanju na vaš prihod.

Veseli smo, da se bomo v četrtek, 1. septembra 2022, spet srečali v šolskih klopeh.

Učenci 1. razredov matične in podružnične šole dobijo vabilo z vsemi navodili o poteku 1. šolskega dne.

Učenci od 2. do 9. razreda boste pričeli s poukom ob 7.30. Na matični šoli se zberemo na šolskem igrišču (v primeru slabega vremena v telovadnici), na PŠ Kapele pa v telovadnici. Po kratkem skupnem uvodu se boste v spremstvu razrednikov odpravili v učilnice. Učenci boste imeli na voljo malico in kosilo. Za učence od 2. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.

Na razredni stopnji boste nadaljevali s poukom. Na predmetni stopnji bodo prve tri ure namenjene oddelčni skupnosti, od četrte ure naprej pa bo potekal pouk.

V četrtek učenci v šolo prinesite copate in prazne šolske torbe, ker boste dobili učbenike iz učbeniškega sklada. Učenci od 6. do 9. razreda pa s seboj prinesite še zvezke za 4. in 5. uro po spodaj priloženem urniku:

6. a 7. a 7. b 8. a 9. a 9. b
4. ura SLJ TJA GUM SLJ 1/MAT 2 GEO KEM
5. ura NAR GEO SLJ MAT 1/SLJ 2 ŠPO ŠPO M/Ž

Šolski avtobus vozi po ustaljenem voznem redu v vse smeri. Ob povratku iz šole bo 1. šolski dan dobovski šolski avtobus vozil eno uro prej, tj. ob 13.00.

S 1. 9. 2022 bo spremenjen vozni red rednega avtobusa iz smeri Župelevec–Dobova oz. ob povratku iz šole Dobova–Župelevec, in sicer:

PRED POUKOM   PO POUKU
Naziv postaje Čas odhoda   Naziv postaje Čas odhoda
Župelevec 07:11   Dobova OŠ 12:54
Vrhje Požar 07:12   Mali Obrež 12:55
Vrhje 07:13   Podvinje 12:58
Vrhje Stanič 07:14   Kapele 13:01
Kapele transformator 07:15   Kapele transformator 13:03
Kapele 07:17   Vrhje Stanič 13:04
Podvinje 07:20   Vrhje 13:05
Mali Obrež 07:23   Vrhje Požar 13:06
Dobova OŠ 07:24   Župelevec 13:07

Letošnje šolsko leto bomo pričeli brez omejitev, ki smo jih bili vajeni iz preteklih let, ker pa je virus SARS CoV-2 med nami, je pomembno, da upoštevamo osnovne higienske ukrepe in priporočila za preprečevanje njegovega prenosa in širjenja.

Navodila za ravnanje ob sumu ali potrjenem primeru za VIZ

Priporočila higienskih in organizacijskih ukrepov v vzgoji in izobraževanju

Veselimo se srečanja z vami in začetka novega šolskega leta!

Ravnateljica mag. Tamara Ogorevc in vsi zaposleni na šoli