Dragi učenci in starši!

Obveščamo vas, da bomo na šoli  v naslednjem tednu ponovno vzpostavili vzgojno-izobraževalno delo, v celoti. V ponedeljek 1.6.2020, začnejo s poukom učenci 4. in 5. razreda, v sredo 3.6.2020, pa še učenci 6.-8. razreda. Pouk bo že od ponedeljka 1.6.2020 potekal po urniku za vse razrede, ki je bil vzpostavljen pred razglasitvijo koronavirusa. S poukom začnemo ob 7.30. Učenci prihajajo v šolo med 7.00 do 7.25, učenci jutranjega varstva pa od 6.30 naprej. Za šole še vedno veljajo predpisani ukrepi, ki se jih moramo v zvezi z navodili NIJZ držati. Prosimo vas, da preberete navodila, ki ste jih prejeli skupaj z izjavami preko razrednikov. V šoli bodo organizirani  malica, kosilo, varstvo vozačev in podaljšano bivanje. Učence podaljšanega bivanja bomo združevali iz različnih skupin, zato vas prosimo, da se držite dogovorjenih ur, ko boste prevzemali otroke in se teh ur tudi držite.

Vsi si želimo, da bi zdravo in mirno  zaključili to zares posebno šolsko leto. Kljub temu, da je vse drugače in posebno, se vas močno veselimo in vas pričakujemo.

Učiteljski zbor OŠ dr. Jožeta Toporišiča Dobova