V petek, 16. 12. 2022, je šolska skupnost organizirala šolski ples. Smeha in veselja ni primanjkovalo, pa tudi hrane ne. Vsak razred je pripravil nekaj za pod zob, zraven pa nam je kuhar pripravil tudi zdrave prigrizke in pijačo. Ples se je začel ob 17. uri. Učenci smo se v zeleno rdečih barvah odpravili na plesišče, kjer smo imeli svojega DJ-a, ki nam je veselo ob lučkah predvajal glasbo.  Na hodniku smo imeli tudi foto kotiček, ob katerem smo se lahko fotografirali z raznimi rekviziti. Imeli pa smo tudi kralja in kraljico plesa, ki smo ju izglasovali in na koncu okronali. Seveda pa je vsega lepega enkrat konec, zato smo ob 20. uri zapustili plesišče. Zelo smo se zabavali in komaj čakamo, da se ples ponovi.

Zala Rogič in Nuša Račič, 8.a