Spoštovani učenci, otroci in starši!

V petek so pričeli vzpostavljati gradbišče okrog centralne šole v Dobovi. Gre za energetsko sanacijo šole in pripravo prostorov za namestitev vrtca v šoli, za čas gradnje novega vrtca.  Kako bo natančno ograjeno in označeno gradbišče še ne vemo, ker se bo situacija vmes še spreminjala.  Dohodi in odhodi iz šole bodo povsem jasni in označeni šele v ponedeljek. Učence opozorite, da se morajo gibati samo po poteh, ki so izven gradbišča. Vhod na gradbišče, če bi bilo mogoče kdaj odprto, je prepovedan. V ponedeljek  bomo reševali tudi kakšne ovire, ki jih boste mogoče opazili in vam onemogočalo dostop itd. Prosim vas, da me o tem obvestite in bomo skupaj z varnostnim inženirjem reševali vsak primer posebej. Pričakovati je, da bo tudi nekaj hrupa. Če se bo dalo, bomo določene aktivnosti izvajali zunaj.

V teh dneh se bodo aktivnosti v zvezi s sanacijo in preselitvijo vrtca odvijali zelo intenzivno, zato vas prosim, da vsi vzamete to s potrpljenjem  in razumevanjem. Naš vrtec je res že utrujen in res se lahko veselimo, da bomo dobili mladega in čilega.

Ivana Baškovič, ravnateljica