Spoštovani starši!

V priponki Vam pošiljamo obvestilo o napovedani splošni stavki vzgoje in izobraževanja, ki jo bomo zaposleni izvedli v sredo, 14. marca 2018. Na dan stavke bo šola zaprta. Organizirano bo varstvo za nujne primere, ki morajo biti predhodno dogovorjeni. Prosimo vas, da nas v primeru, da bo vaš otrok na dan stavke  potreboval varstvo,  o tem obvestite do ponedeljka, 12. 3. 2018.

Z razvrednotenjem vzgojno-izobraževalnega dela, ki se sistematično poglablja od leta 2012, je ogrožena tudi kakovost javnega izobraževanja – od vrtcev do univerz, ki je eden od stebrov uresničevanja socialne države.

Tudi tokrat vas, cenjeni starši, prosimo za razumevanje in podporo našim prizadevanjem ter se vam hkrati opravičujemo za nevšečnosti, ki vam jih bo stavka povzročila.

Lepo Vas pozdravljamo,

zaposleni  in stavkovni odbor OŠ dr. Jožeta Toporišiča Dobova