Spoštovani starši in učenci.

V času zaprtja šol bodo imeli učenci pouk na daljavo.

Dnevne učne obveznosti vam bomo posredovali preko spletne strani.

CENTRALNA ŠOLA DOBOVA

1.A RAZRED

2.A RAZRED

3.A RAZRED

4.A RAZRED

5.A RAZRED

6.A RAZRED

6.B RAZRED

7.A RAZRED

8.A RAZRED

8.B RAZRED

9.A RAZRED

OPB

PODRUŽNIČNA ŠOLA KAPELE

1.B RAZRED

2.B RAZRED

3.B RAZRED

4.B RAZRED

5.B RAZRED

OPB

V času, ko moramo biti zaradi ukrepov preprečevanja širjenja koronavirusa doma in je naše druženje v živo omejeno le na najožje družinske člane, je pomembno, da znamo prosti čas čim bolje izkoristiti. Na Safe.si so pripravili izbor spletnih strani, na katerih se lahko kratkočasimo, izvemo kaj zanimivega, zabavamo ali celo morebiti kaj naučimo: Da ti ne bo dolgčas, ko si doma #ostanidoma #nidolgčas

Učna gradiva

Ker se s ponedeljkom, 16. marca, zapirajo vse vzgojno-izobraževalne ustanove v Sloveniji in se bo pouk izvajal na daljavo, so se v Založbi Rokus Klett odločili, da vsem učiteljem/profesorjem in učencem/dijakom v tem času omogočijo brezplačen celodnevni dostop do vseh elektronskih in interaktivnih gradiv (učbenikov, delovnih zvezkov, samostojnih delovnih zvezkov in vadnic).

Gradiva so brezplačno dostopna na spletnih straneh:

Postopek prijave/registracije:

1. Na izbranem portalu kliknite na gumb Prijava.
  2. Če ste že uporabnik portala, vnesite svoj e-naslov in geslo ter sledite navodilom. Če na portal dostopate prvič, kliknite na polje Nimam še uporabniškega računa in vnesite zahtevane podatke. Tako se boste registrirali in ustvarili uporabniški račun.
  3. a. Na portalu iRokus.si gradiva v svojo iZbirko dodate s klikom na gumb Dodaj brezplačna gradiva.
    b. Na portalih Lilibi.si, Radovednih-pet.si in iRokusPlus.si pa vas bodo vsa gradiva že čakala v vaši iZbirki.

Priporoča se uporaba brskalnika Mozilla Firefox.

Spremljajte našo spletno stran, kjer bomo vsako dopoldne objavljali novosti.

Pazite na svoje zdravje.

(Visited 7.709 times, 1 visits today)