Letos je bil na naši šoli ves marec pevsko obarvan, saj skoraj ni bilo dne, ko po hodnikih ne bi odmevali nežni zborovski glasovi, ki so se zagnano pripravljali na pevsko revijo.

Otroški pevski zbor Pojoči sončki se je s svojimi tremi pesmimi v sredo 22. marca, kot prvi na vrsti, predstavil na območni reviji pevskih zborov, na koncu so vsi zbrani otroški zbori skupaj, že tradicionalno zapeli Kekčevo pesem. Otroci so se zabavali in komaj čakajo na prihodnje pevske podvige.

Dva tedna kasneje pa smo se na območno revijo mladinskih pevskih zborov podale tudi  Šestnajstinke. Za nekatere od nas je bilo to nekaj posebnega, saj je bila to naša zadnja revija. Za vztrajno petje, vseh devet let šolanja smo prejele priznanje Osmika, s katerim se bomo spominjale naših pevskih spominov.

Zapisala: Pina Rožman