Dne, 22. 6. 2018, smo imeli na OŠ dr. Jožeta Toporišiča Dobova zaključno prireditev.

Prvi del prireditve je bil posvečen dnevu državnosti. Učenci so recitirali pesmi o domovini, učenka Janja Ajster nam je na harmoniko zaigrala nekaj slovenskih pesmi, mladinski pevski zbor pa je zapel slovensko himno.

Za tem smo imeli prireditev, ki je bila namenjena zaključku šolskega leta. Učenci smo se po razredih predstavili z različnimi točkami: petje, ples, recitacije, deklamacije, igranje,… Na koncu je ravnateljica šole, Ivana Baškovič, najuspešnejšim učencem podelila priznanja za izjemen uspeh. Po prireditvi smo odšli v učilnice, kjer so nam razredničarke podelile še spričevala ter ostala priznanja. S tem smo zaključili letošnje šolsko leto, se poslovili od učiteljev in sošolcev ter zakorakali v počitnice.

Lepe počitnice vsem učencem in učiteljem!

Urša Nakani, 8. a, OŠ dr. Jožeta Toporišiča Dobova
Foto: Eva Martinčič, 8. a, OŠ dr. Jožeta Toporišiča Dobova