V četrtek,  6. 10. 2022, smo imeli kolesarski poligon. Zjutraj smo se zbrali ob pol osmi uri. Nato smo odšli in pomalicali. Potem smo se preobuli in odšli na igrišče v Dobovi. Z nami so bili tudi 5. b. Na igrišču smo se najprej ogreli in nato nam je učiteljica pokazala, kako moramo iti čez poligon. Vzeli smo vsak svoje kolo in odšli na poligon. Potem smo spet pomalicali. Po malici je šlo pa zares, saj smo se pogovorili, kako moramo pravilno nositi čelado. Ko je učiteljica razložila, smo se postavili v kolono in drug za drugim odšli na poligon. Učiteljice so nam po potrebi odštevale točke. Ko smo vsi vse prevozili, smo se odpravili v šolo na kosilo. Meni je bil današnji dan zelo všeč!

Klara Hren 5. a

V četrtek, 6. 10., smo 5. a in 5. b imeli športni dan. Zjutraj smo najprej imeli malico. Potem pa smo vsi skupaj peš odšli do igrišča, kjer smo imeli pripravljen poligon. Učiteljica Mateja in Valentina sta nam najprej povedali in pokazali,  kako poligon izgleda. Potem smo vzeli kolesa in sami poizkusili poligon. In nato  je sledila malica. Po malici je pa šlo zares, po vrstnem redu smo počasi šli skozi poligon. Ko smo končali, smo skupaj vse pospravili in odšli nazaj do šole, kjer nas je čakalo kosilo. In bilo je zelo zabavno.

Nika Blažinč 5. a