V četrtek, 13. 10., smo imeli tehniški dan – TETKA JESEN. Tako kot vsako leto  smo tudi letos ustvarjali iz jesenski plodov. Že prej smo si pripravili jesenske pridelke in plodove in jih prinesli v šolo.  Zjutraj smo izdelali najprej jesenske dekoracije in smo z njimi okrasili razred. Po malici smo šli ven in izdelovali iz buč, krompirja, koruze, semen, vejic. Naenkrat je bilo pred šolo vse jesensko okrašeno. Obiskala nas je tudi ravnateljica, podelila nam je priznanje za 3. mesto v občini po urejenosti šol. Potem nam je še Luka zaigral na harmoniko.  Na koncu pa smo se še posladkali s kostanjem. Tudi pri podaljšanem bivanju smo nadaljevali s harmoniko in plesom. Mislim, da bi tako morali proslaviti vsak letni čas.

Sara Voginc, 4.b